Invaren Nettelhorsterbrug uitgesteld

Vanwege de weersverwachting worden de geplande werkzaamheden voor het invaren van de Nettelhorsterbrug uitgesteld. Aankomende dagen wordt er veel wind met harde windstoten verwacht, waardoor de invaaroperatie niet veilig kan worden uitgevoerd. Het invaren was gepland op vrijdag 6 en zaterdag 7 juni 2025.
Gepubliceerd op: 6-juni-2025

Nieuwe datum nog onbekend

Een nieuwe datum voor het invaren van de brug is nog niet bekend. Provincie Gelderland zoekt samen met de betrokken partijen naar een nieuw geschikt moment. Naar verwachting wordt hierover meer duidelijk op dinsdag 10 juni. Actuele informatie over de Nettelhorsterbrug en het hele project N346 Schakel A1 is te vinden op: www.gelderland.nl/N346

Geen afsluitingen 

De wegen rondom het bouwterrein en in Lochem zijn aankomend weekend open voor verkeer. Ook het Twentekanaal, wat tijdens de invaardagen door Rijkswaterstaat zou worden gestremd, is open voor de vaart. 

Persvragen

Bent u op zoek naar informatie voor pers of heeft u vragen?