Bereikbaarheid
Tussen september en november 2023 voeren we de werkzaamheden aan de N792 uit. We verdelen de werkzaamheden zoveel mogelijk om de omgeving bereikbaar te houden. Zo voeren we de werkzaamheden binnen de bebouwde kom van Terwolde in opeenvolgende delen uit, en vallen de werkzaamheden in Terwolde niet samen met werkzaamheden buiten de bebouwde kom.
Fasen:
- De bebouwde kom Terwolde voeren we in 4 delen uit, startend vanaf de zuidzijde. Dit duurt in totaal ongeveer 5 weken.
- Tussen de Veluwedijk en Middeldijk duren de werkzaamheden ongeveer 2 weken. Deze ronden we in verband met het weer voor november af.
- Tussen de rotonde Middeldijk en de bebouwde kom Terwolde zijn we ongeveer 2 weken aan het werk.
- De aansluiting van de N792 met de A50 pakken we in 2 weekenden aan. Dit is van vrijdagavond tot maandagochtend afgesloten op:
- 22-09/25-09 A50 West kant
- 29-09/02-10 A50 Oost kant
- 06-10/09-10 Reserveweekend
Omleidingen
Het doorgaande verkeer tussen Epe en Deventer leiden we om via de A50 en A1. Lokaal verkeer van en naar Terwolde en het buitengebied leiden we met borden om via onderliggende wegen.
De omleidingen staan tijdig met borden aangegeven.
Fietsers en voetgangers leiden we in Terwolde plaatselijk om. Waar dit niet mogelijk is mogen ze met de fiets aan de hand langs de werkzaamheden per fase. Buiten de bebouwde kom Terwolde zijn geen werkzaamheden aan de fietspaden.