Subsidie maakt plan beter en mogelijk
We helpen initiatiefnemers in de haalbaarheids- en uitvoeringsfase. Met creativiteit, kennis, ervaring, procesbegeleiding en subsidies.
- Met de subsidie Procesondersteuning helpen we in de haalbaarheidsfase met een haalbaarheidsonderzoek, een plan van aanpak en procesbegeleiding of advisering. Ook helpen we centrumgebieden toekomstbestendig te maken.
- Bij sommige projecten zijn de kosten hoger dan de opbrengsten (onrendabele top). Met de subsidie Realiseren zorgen we dat deze toch kunnen doorgaan.
Bruisend centrum in dorp of stad
De afgelopen 10 jaar leerden we meer over waardoor projecten niet doorgaan. We weten steeds beter wat nodig is en passen onze aanpak daarop aan. Tijdens de coronapandemie bijvoorbeeld kregen centrumgebieden het moeilijker. We boden hulp, met succes. Centra veranderen kost tijd, dus blijven we dat doen. Want een fijn centrum is goed voor de hele stad of het hele dorp. De leefbaarheid verbetert, ondernemers blijven omdat ze genoeg verdienen en het gebied wordt economisch aantrekkelijk. We denken bijvoorbeeld met gemeenten na over de toekomst: welke gebouwen komen leeg te staan en wat kun je daarmee? Door 1 plan te maken, gaat het sneller en ontstaat een mooi geheel waar mensen prettig wonen, leven en werken. Lees meer over onze centrumaanpak.