Aanpak centrumgebieden (SteenGoed Benutten)

Steeds meer winkels in binnensteden en dorpskernen staan leeg. We helpen gemeenten om die leegstand terug te dringen en centrumgebieden te veranderen in aantrekkelijke en levendige plekken waar wonen, winkelen en werken samenkomen.

Samenwerken vanuit een gedeelde centrumvisie

Centrumontwikkelingen zijn ingewikkelde (transformatie)opgaven, die we aanvliegen als integrale gebiedsontwikkelingen. Hierbij is het enorm belangrijk dat verschillende gemeentelijke afdelingen en belanghebbenden in het gebied goed samenwerken vanuit een gedeelde visie. In onze aanpak staat een goede samenwerking centraal.

Gelderse centra: van droom naar werkelijkheid

Op maandag 22 september 2025 organiseren wij samen met Centrum Community Gelderland (CCG) een inspirerende ochtend in het Huis der Provincie in Arnhem. Laat u inspireren door keynote­spreker Harry Bijl, die met aansprekende beelden en inzichten laat zien wat er wereldwijd gebeurt in de retail – en welke lessen dat biedt voor onze centrumgebieden.

Onze ondersteuning

Contact

Wilt u meer weten over onze ondersteuningsmogelijkheden? Neem vrijblijvend contact met ons op.