De afgelopen 5 weken hebben leerlingen van 21 teams van verschillende basisscholen in Gelderland gestreden voor schoner en zuinig omgaan met water tijdens de Water Race Gelderland. Ze voerden maar liefst 501 waterbesparende acties uit en 173 acties om hun omgeving bewust te maken van duurzaam watergebruik.
Winnaars Water Race Gelderland bekend
De Water Race Gelderland was een groot succes met enthousiaste leerlingen, docenten en buurtbewoners! De 2 winnende teams zijn De Sint Bernardusschool uit Keijenborg en De Krugerstee uit Vaassen. Als prijs gaan zij op schoolreisje naar het Watermuseum in Arnhem.


Winnaars De Krugerstee
Winnaars de Bernardusschool

Niet vanzelfsprekend
Schoon drinkwater is een basisbehoefte, maar zeker niet vanzelfsprekend. Juist daarom moeten we er zuinig mee omgaan. Het is mooi om te zien dat deze leerlingen daar zo al actief mee bezig zijn geweest en bovendien enorm belangrijk. Iedere druppel telt, dus al deze acties van klein tot groot maken uiteindelijk écht verschil!
De Water Race Gelderland is een initiatief van Fawaka Ondernemersschool, Race Against Waste en provincie Gelderland.
