Het Natura 2000-gebied de Veluwe is een bijzonder én kwetsbaar natuurgebied waar we trots en zuinig op zijn. Je vindt er eeuwenoude loofbossen, uitgestrekte heide en stuifzanden, vennen en beken, die allemaal leefomgeving zijn voor zeldzame planten en dieren. Daarom zijn we er trots en zuinig op.
Herstelprogramma’s
Het gaat niet goed met de Veluwse natuur. Deels is dat te zien en deels juist niet, omdat veel planten en dieren die je zou moeten zien er niet meer zijn. Het herstellen en versterken van de natuur heeft onze prioriteit. Daarom werken we aan herstelprogramma’s voor de bossen, de heide en stuifzanden, de vennen en venen en de beken op de Veluwe.
Als u hier meer over wilt weten, bent u van harte welkom tijdens een van de drie inloopavonden.
Data
Donderdag 23 juni Hoog Soeren Hotel Oranjeoord
Dinsdag 28 juni Wolfheze Hotel De Buunderkamp
Donderdag 30 juni Nunspeet Hotel Veldenbos
Programma
19.00 uur Inloop met koffie/thee
19.30 uur Presentatie Samen werken aan de Veluwse natuur, provincie Gelderland.
Vragen uit de zaal.
20.15 uur De mogelijkheid een-op-een vragen te stellen aan projectleiders
en ecologen.
21.00 uur Einde
Meer weten?
Vragen die u nu al hebt kunt u ook stellen aan ons door een e-mail te sturen.
Nieuwsbrief
Onze tweemaandelijkse nieuwsbrief is een goede manier om op de hoogte te blijven. Daarvoor kunt u zich aanmelden via www.gelderland.nl/natuuropdeveluwe. U kunt daar ook terecht voor nieuws, achtergrondinformatie, films en projecten in het veld.