Geen steun voor extra onderzoek A12
De Stichting Duurzame A12 krijgt geen steun van Provinciale Staten (PS) voor aanvullend onderzoek naar de effecten op de gezondheid na het verbreden van de A12. De Stichting diende hiervoor een Burger Initiatief in dat door slechts zes Statenledn werd gesteund. In het Initiatief werd aangedrongen op aanvullend onderzoek naar de effecten van geluid en luchtverontreiniging door fijnstof.
Het Burger Initiatief kreeg slechts zes stemmen voor en 47 tegen. Wel dringen PS er bij Gedeputeerde Staten op aan dringend te gaan praten met de ministers Cramer en Eurlings over aanvullende maatregelen.
Metingen uitbreiden
Het initiatief heeft de Staten wel aan het denken gezet. Via een statenbreed aangenoment motie wordt de meting van luchtkwaliteit langs provinciale wegen uitgebreid om zo de effecten van het verkeer op de gezondheid beter in beeld te brengen.
Meer informatie
E-mail: post@gelderland.nl
Gepubliceerd op: 23 september 2009
