Zoeken

Stad en Regio

Uitzicht over de stad Arnhem; bron provincie GelderlandDe provincie Gelderland investeert de komende jaren fors in alle grote en kleine steden en regio’s. In totaal zo’n 190 miljoen euro.

Dankzij de provinciale impuls en de goede samenwerking tussen provinciale en lokale overheid komen er overal in Gelderland projecten in de versnelling, worden zaken afgemaakt en problemen aangepakt. Samen investeren de overheden, bedrijfsleven en diverse maatschappelijke organisaties bijna 1 miljard euro in de Gelderse samenleving via Stad en Regio.

De inwoners profiteren
Gedeputeerde Van Dijk: 'De provincie investeert heel veel geld de komende jaren, in allerlei projecten waar inwoners van profiteren. In werkgelegenheid, gezondheid, tuinbouw, herstructurering van wijken, opknappen van stationsomgevingen, noem maar op. Onze investering maakt dat andere overheden en organisaties ook investeren. Door onze aanpak sluiten de agenda’s van steden en de provincie goed op elkaar aan. Zo werken we efficiënt vanuit een gezamenlijk beeld hoe we van Gelderland een sterke provincie maken waar het goed leven en werken is.'

Contracten
De provincie sloot op 25 april 2012 contracten met de zes regio’s, acht grote en vijf kleine steden. Met de nieuwe contracten geven de provincie en de steden en regio's hun samenwerking van de afgelopen jaren een nieuwe inhoud en een nieuw elan.

Meer informatie
Programmamanager Albert Thijssen
Telefoon: (026) 359 92 32
E-mail: post@gelderland.nl



Documenten

Generatietijd: 600ms